SEBAT TEKSTİL
Kazım karabekir mah. Vişne cad. No: 131/b    BURSA / TÜRKİYE
Tel: +90 224 362 86 82   Fax: +90 224  363 84 22   e-mail: info@sebattekstil.com
NELER ÜRETİYORUZ:
Saten Kumaş Çeşitleri, Kristal Saten Kumaş, Polyester Saten Kumaş, Gofralı Saten Kumaş, Dore Kumaş Çeşitleri, Astarlık Kumaş, Düğün Kına organanisyonları için Sandalye ve masa giydirme kumaşları, Digital Baskılık Kumaş, Abiyelik Kumaş Çeşitleri, Gelimlik Kumaşı, Özel Sipariş Kumaşlar, Perdelik Kumaş, İç Çamaşırı ve Gecelik için Saten Kumaş,
Web Adreslerimiz:
www.sandalyegiydirmekumasi.com - www.abiyelikkumasci.com - www.dijitalbaskilikkumas.com - www.sebattekstil.com - www.sebatnakis.com   www.satenkumas.com - www.polyestersaten.com - www.kristalsaten.com - www.dorekumas.com
Sebat Tekstil, 1990 yılından beri 2000 m2 kapalı alanda metraj kumaş imalatı yapmaktadır.
Başlıca üretim kalemlerimiz saten, monoray, organze, dore, jakar saten ve astardır. Üretimimizdeki kumaşlar 150cm, 160cm ve 200cm olmak üzere üç değişik en olarak üretilmektedir. Bunun yanında müşteri talepleri doğrultusunda özel kumaş imalatı da yapılmaktadır.
Ürettiğimiz kumaşlar başlıca olarak bayan çamaşırlıkta, çeyizde, ev tekstilinde, aksesuarda, masa sandalye giydirmede, giyimde, gelinlik ve abiyede, çocuk giyiminde, sandık içinde , biyede, fırfırlık olarak kullanılmaktadır.
Sıfırdan bugüne gelen firmamız müşteri gereksinimlerine uygun olarak kendini şartlara adepte etmekte. Ve "KALİTE, UYGUN FİYAT VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ" prensibini kendine ilke edinmektedir. Müşteri isteği doğrultusunda kumaşlarımızı gofralı(deri desen, ağaç kabuğu, mermer kırığı ve palmiye desen) , kraşlı ve biye kesilmiş olarakta vermekteyiz.
Misyon : Müşteri gereksinimlerine cevap veren kaliteli, zengin çeşit ürünleri uygun fiyata üretmek ve müşteriye sunmak.
Vizyon : Sektörde yenilikleri takip ederek farklı ihtiyaçlara özel çözümler üretmek.Bu sayede sektörde önde firmalardan biri haline gelmektir.İç ve dış pazarlarda aranılan bir marka olmak.